sklep@ekologicznerolnictwo.pl
727 696 266

Kontakt

Konrad Grabowski

Prezes Zarządu
kontakt@biosferatrade.com
790 408 666

Tomasz Hałgas

Kierownik biura
tomasz.h@biosferatrade.com
790 685 395

Barbara Michałowska

Sprzedaż krajowa i eksport
barbara@biosferatrade.com
727 696 266

Tomasz Wiosna

Konsultant ds. odżywiania roślin
tomasz@biosferatrade.com 
798 268 995

Natalia Cyraniak

Konsultant ds. kontraktacji nasiennych
natalia@biosferatrade.com
533 195 387

Andrzej Pluciński

Handel i Kontraktacje nasienne
andrzej@biosferatrade.com
667 579 993

Skontaktuj się z nami

NAPISZ WIADOMOŚĆ







    bądźmy w kontakcie

    MASZ PYTANIA?

    Zazwyczaj jeden telefon jest bardziej skuteczny niż 10 maili, więc zadzwoń do nas w pierwszej kolejności. Jesteśmy pod telefonem w sprawach codziennych oraz tych, które wymagają natychmiastowego wsparcia.
    O nas

    O nas

    Zaopatrujemy rolników w nasiona, aby mogli prowadzić ekologiczne uprawy. Posiadamy stałych partnerów w zakresie zakupu i sprzedaży materiału siewnego oraz nasion.

    Kontakt

    ul. Górna 5/14
    10-040 Olsztyn
    sklep@ekologicznerolnictwo.pl
    + 48 727 696 266
    ©Biosfera | Wszelkie prawa zastrzeżone
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram