O nas

BIOSFERA

Wybieramy najlepsze rozwiązania

Firma Biosfera istnieje na rynku od 2010 roku. Powstała po to, aby rolnicy - zajmujący się konwencjonalnymi i ekologicznymi uprawami - mieli miejsce do zaopatrywania się w nasiona. Posiadamy stałych partnerów w zakresie zakupu i sprzedaży materiału siewnego oraz nasion.

Umowy kontraktacyjne
Kontrakty na zakup nasion
Sprzedaż detaliczna

NASZE

REKOMENDACJE

  • Z Biosferą współpracuję od 2013 roku. Regularnie zamawiam nasiona i jestem zadowolona z doradztwa oraz ze sposobów realizacji zamówień. Dostarczony materiał spełnia wymogi rolnictwa ekologicznego i jest wysokiej jakości.

  • Od wielu lat zamawiam nasiona z Biosfery. 3 lata temu rozpoczęliśmy współpracę w zakresie kontraktacji nasiennych. Bardzo sobie cenię fachowe doradztwo, które zawsze otrzymuję od pracowników Biosfery.

  • 10 lat temu po raz pierwszy złożyłem zamówienie na nasiona w Biosferze. I tak już zostałem. Oprócz dostaw materiału siewnego Biosfera odkupuje ode mnie zboża po bardzo dobrych cenach. Produkuję dla nich materiał siewny i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Nasi eksperci

Znamy przepisy rolnictwa ekologicznego i za to klienci nas cenią.
Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży nasion roślin, które objęte są wysokimi dopłatami.

Doradztwo i wsparcie

Skorzystaj ze wsparcia naszych wykwalifikowanych specjalistów.
Posiadamy akredytacje kwalifikatorów plantacji nasiennych i znamy się na rolnictwie.
Napisz do nas

O nas

Zaopatrujemy rolników w nasiona, aby mogli prowadzić ekologiczne uprawy. Posiadamy stałych partnerów w zakresie zakupu i sprzedaży materiału siewnego oraz nasion.

Kontakt

ul. Górna 5/14
10-040 Olsztyn
©Biosfera | Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram