sklep@ekologicznerolnictwo.pl
727 696 266

O nas

BIOSFERA

Wybieramy najlepsze rozwiązania

Firma Biosfera istnieje na rynku od 2010 roku. Powstała po to, aby rolnicy - zajmujący się konwencjonalnymi i ekologicznymi uprawami - mieli miejsce do zaopatrywania się w nasiona. Posiadamy stałych partnerów w zakresie zakupu i sprzedaży materiału siewnego oraz nasion.

Umowy kontraktacyjne
Kontrakty na zakup nasion
Sprzedaż detaliczna

NASZE

REKOMENDACJE

 • Z Biosferą współpracuję od 2013 roku. Regularnie zamawiam nasiona i jestem zadowolona z doradztwa oraz ze sposobów realizacji zamówień. Dostarczony materiał spełnia wymogi rolnictwa ekologicznego i jest wysokiej jakości.

  Iwona Napierała
  Szprotawa
 • Od wielu lat zamawiam nasiona z Biosfery. 3 lata temu rozpoczęliśmy współpracę w zakresie kontraktacji nasiennych. Bardzo sobie cenię fachowe doradztwo, które zawsze otrzymuję od pracowników Biosfery.

  Krzysztof Radzewic
  Węgorzewo
 • 10 lat temu po raz pierwszy złożyłem zamówienie na nasiona w Biosferze. I tak już zostałem. Oprócz dostaw materiału siewnego Biosfera odkupuje ode mnie zboża po bardzo dobrych cenach. Produkuję dla nich materiał siewny i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

  Adrian Sałata
  Mikołajki

Nasi eksperci

Znamy przepisy rolnictwa ekologicznego i za to klienci nas cenią.
Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży nasion roślin, które objęte są wysokimi dopłatami.

Konrad Grabowski

Prezes Zarządu
Współzałożyciel i prezes firmy. Od wielu lat związany z rolnictwem ekologicznym. Doświadczony producent rolny i przedsiębiorca. Akredytowany kwalifikator plantacji nasiennych.

Tomasz Hałgas

Kierownik biura
Zajmuje się organizacją pracy biura i dokumentacją. Odpowiada za kontakty z przedstawicielami instytucji i urzędów. Skrupulatny strateg.

Barbara Michałowska

Specjalista ds. sprzedaży krajowej i eksportu
Zajmuje się sprzedażą materiału siewnego oraz zbóż na rynku krajowym i zagranicznym. Posiada uprawnienia Inspektora Rolnictwa Ekologicznego.

Andrzej Pluciński

Specjalista ds. handlu i kontraktacji nasiennych
Zajmuje się sprzedażą i zakupem materiału siewnego oraz płodów rolnych. Odpowiedzialny za zarządzanie i prowadzenie upraw nasiennych. Reprezentuje firmę na arenie międzynarodowej. Akredytowany kwalifikator plantacji.

Natalia Cyraniak

Konsultant ds. kontrakcji nasiennych
Doświadczony hodowca roślin. Odpowiedzialna za rozwijanie kontaktów biznesowych i prowadzenie plantacji nasiennych. Skuteczny doradca klienta posiadający bogate doświadczenie i obszerną wiedzę. Pasjonatka rolnictwa.

Tomasz Wiosna

Konsultant ds. odżywiania roślin
Odpowiedzialny za doradztwo eksperckie w zakresie nawożenia roślin. Fachowiec zorientowany na cele.

Nasi partnerzy

Jedną z miar sukcesu w biznesie są zaufani partnerzy. Dobry biznes warto opierać na relacjach, bo mają wartość bezcenną i gwarantują stabilność firmy.

Doradztwo i wsparcie

Skorzystaj ze wsparcia naszych wykwalifikowanych specjalistów.
Posiadamy akredytacje kwalifikatorów plantacji nasiennych i znamy się na rolnictwie.
Napisz do nas

O nas

Zaopatrujemy rolników w nasiona, aby mogli prowadzić ekologiczne uprawy. Posiadamy stałych partnerów w zakresie zakupu i sprzedaży materiału siewnego oraz nasion.

Kontakt

ul. Górna 5/14
10-040 Olsztyn
sklep@ekologicznerolnictwo.pl
+ 48 727 696 266
©Biosfera | Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram